OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

nuz_utokJedenadvacetiletého agresivního mladíka zpacifikovala ve čtvrtek večer v Moravských Budějovicích přivolaná hlídka městských strážníků. Opilec jednoho z policistů udeřil kovovým řetězem, hlídce vyhrožoval s nožem v ruce smrtí, uvedla v pátek policejní mluvčí Marcela Lavická.

Mladík na náměstí Míru v Moravských Budějovicích kopal a bouchal do popelnic. Na místo proto přijela hlídka strážníků městské policie.

"Pachatel je ihned začal slovně urážet a jednoho ze strážníků udeřil kovovým řetězem do levé ruky a zad. Poté začal policisty ohrožovat otevíracím nožem a vyhrožoval jim smrtí. Strážníci muže zadrželi a na místě ho předali policistům z obvodního oddělení," uvedla Lavická s tím, že výtržníkovi naměřili 2,57 promile alkoholu v dechu. Po svém výstupu proto putoval k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici.

Policejní komisař ze Služby kriminální policie a vyšetřování v Třebíči zahájil proti jedenadvacetiletému muži z Třebíčska trestní stíhání pro trestný čin násilí proti úřední osobě, hrozí mu až šestiletý pobyt za mřížemi.

zdroj: MEDIAFAX
REKLAMA