Kriminalisté žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po pohřešovaném muži.

Osmatřicetiletý muž je z Hybrálce. Naposledy byl viděn v únoru v Jihlavě svým blízkým příbuzným. Na konci března nalezli příbuzní jeho odložené osobní věci a začali o něho mít obavu. Následně policisté přijali oznámení o pohřešování muže, vyhlásili po něm celostátní pátrání a začali ho hledat.

REKLAMA

Pohřešovaný je vysoký přibližně 175 centimetrů, obézní postavy. Má modré oči a tmavé rovné krátké vlasy. Nosí plnovous, který má prošedivělý. Koleno pravé nohy měl v dětství operované.

Naposledy měl muž na sobě bundu černé barvy s kapucí a tmavě modré rifle. Obuté měl tenisky a na hlavě čepici s kšiltem tmavě šedé barvy. Nosí dioptrické brýle. Fotografii lze najít zde. Pokud je odkaz neaktivní, osoba již byla vypátrána.

Na základě vyšetřování policisté zjistili, že se pohřešovaný muž přibližně před dvěma týdny pohyboval v Jihlavě v lokalitě obchodního centra City Park.      

„Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaný muž v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ podotkla policejní mluvčí Jana Kroutilová.