OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Fungování mobilního hospice Sdílení v Telči je z velké části závislé na darech jednotlivců, firem i nadací. To ví i agentura Vysočina Events. Rozhodli se uspořádat koncert a výtěžek věnovat na podporu dobré věci – provozu mobilního hospice, který se stará o nemocné a umírající nejen na Telčsku. Peníze jsou potřeba především na platy zdravotních sestřiček a lékařů, nákup léků a provoz aut. Bez štědrých darů dobrých lidí by hospic vůbec nemohl existovat.

charitativni koncert no name telc plakat na web

REKLAMA

Zdroj: Sdílení o.p.s.

Koncert se bude konat ve čtvrtek 28. 6. 2018 na bývalém zimním stadionu v Telči od 16 hodin. Spolu se známou slovenskou kapelou vystoupí i třešťští Vzhůru a níž a zpěvák Sebastian.

Vstupenky (při zakoupení do 15. 5. cena 400 Kč, po 15. 5. cena 450 Kč, na místě 500 Kč) lze zakoupit on-line nebo na vybraných prodejních místech. Veškeré informace naleznete na www.vysocina-events.cz.

Partnery celé akce jsou GPD a. s., Svoboda parts s. r. o., Centropen a. s., Pivovar Ježek, Ondrášovka a. s., Karlovarská Korunní s. r. o., Cukrárna Celerin Telč, Pizzerie Telč – Eva Marečková, Eurotech group Třešť. Mediálními partnery jsou Hitrádio Vysočina a Jihlavská drbna. „Všem partnerům ze srdce děkujeme,“ vzkazují lidé z neziskové organizace Sdílení.

REKLAMA