nuz_utokBodnutím nože do zad skončila rvačka dvou opilců na Havlíčkobrodsku. Zraněný muž musel na operaci, potvrdila v pondělí agentuře Mediafax mluvčí havlíčkobrodských policistů Jana Mazourová.

Tragické následky mohla mít rvačka dvou mužů z Havlíčkobrodska. V noci ze čtvrtka na pátek se opili v drážním domku u zrušené trati nedaleko Přibyslavi. Když došlo k hádce, jeden na druhého vytáhl nůž. „Po předchozí slovní a fyzické rozepři, spočívající ve vzájemném strkání, bodl čtyřiačtyřicetiletý útočník kuchyňským nožem do oblasti zad o tři roky staršího muže,“ popsala krvavý konflikt policejní mluvčí.

Jeden z mužů v drážním domku přebýval dlouhodobě. „Ke konfliktu došlo po předchozím požívání alkoholických nápojů a poté, co poškozený po obviněném požadoval trvalé opuštění domku, který dříve obýval sám,“ doplnila Jana Mazourová. K dohodě ale nedošlo, proto útočník vytáhl nůž a protivníka bod. „Zranění si vyžádalo okamžitou hospitalizaci v nemocnici a následný operační zákrok. Policejní komisař zahájil trestního stíhání 44letého muže pro zločin těžké ublížení na zdraví ukončený ve stádiu pokusu,“ řekla mluvčí havlíčkobrodské policie.

V neděli dopoledne byl obviněný muž převezen do vazební věznice.

zdroj: MEDIAFAX