OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

den_dVe třetí sérii pořadu Den D získal krizový manažer a podnitel Tomáš Zdechovský pocházející z Kožlí u Ledče nad Sázavou od investora Ivana Pilného dva miliony korun na největší neuromarketingovou laboratoř ve střední Evropě. Nyní radí podnikatelům na Vysočině s tím, jak v televizním pořadu také uspět a peníze od investorů získat.


zdroj foto: http://www.ceskatelevize.cz/program/dend

„Za necelý rok, kdy mám možnost spolupracovat se špičkovými byznysmeny, jsem nasbíral stovky užitečných postřehů.  Na základě toho jsem se rozhodl motivovat své známé a obchodní partnery z chudší Vysočiny k tomu, aby se nebáli se svými nápady také vyjít na světlo,“ vysvětluje Tomáš Zdechovský, proč se rozhodl zužitkovat své zkušenosti a pomoci svým blízkým k přihlášení do čtvrté řady televizního projektu DEN D.

První poradenské úspěchy
Zdechovský si na své konto připsal už první poradenský úspěch. Například firma Eclipsera z Havlíčkova Brodu se dostala v castingu do finálového natáčecího kola.
„Zdejším špičkovým odborníkům se podařilo uspět s nápadem unikátního laserového projektu vlastní výroby, který rozhodně stojí za pozornost odborníků, ale i veřejnosti,“ dodává Zdechovský, kterému se od loňského léta obrátil život díky pořadu DEN D o sto osmdesát stupňů. V minulých dnech navíc vyšla kniha Ivana Pilného a Vladimíra Forsta s názvem Jak si říct o peníze, ve které se Zdechovského projekt také objevuje.

Více o pořadu naleznete na jeho oficiálních stránkách http://www.ceskatelevize.cz/program/dend
REKLAMA