OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

První etapa Dakaru: Ouředníček spokojený, Prokop s problémy

Po technických přejímkách a nedělním nádherném slavnostním startu v hlavním městě Peru se pondělní 1. etapou konečně na plno rozjel 41. ročník Rally Dakar. Organizátoři na začátek připravili pro stovku posádek startujících v kategorii automobilů trasu s 84 měřenými kilometry, vedoucí z Limy do Pisca. Posádce Tomáš Ouředníček a David Křípal #332 se v prologu dařilo a nakonec se umístili na 25. místě se ztrátou deseti minut.

Číst dál...

Motokárová dráha v Brodě končí!

motokary hb vitez ikonaZájemci o jízdu na motokárách mají v Havlíčkově Brodě poslední šanci. KartAréna HB totiž ke konci roku ukončí svou činnost. Motokárová dráha vznikla v jedné z budov v areálu bývalého Plastimatu na začátku roku 2012. Postupně se z vnitřní dráhy rozrostla i na venkovní prostory a délka okruhu se tak zdvojnásobila. „Stále jsme se snažili něco vylepšovat, dráha se několikrát změnila, přibyl nadjezd, rozšíření trati i úprava zázemí,“ říká provozovatel Michal Prášek.

Číst dál...

Motokárový šampionát vyhrál Pavel Nejezchleba

motokary hb vitez ikonaV neděli 24. Listopadu se v KartAréně HB jelo finále Havlíčkobrodského motokárového šampionátu 2013. Druhý ročník soutěže měl už před posledním závodem jasného vítěze – s jedenapadesáti bodovým náskokem letos vyhrál Pavel Nejezchleba.

Číst dál...

REKLAMA